Navigácia

Obsah

Športový klub

Výbor

Futbalnet - II. MIRAGE trieda žiaci skupina "B" - Prehľad zápasov a tabuľka - 2017/2018

Futbalnet - II. trieda dorast - Prehľad zápasov a tabuľka - 2017/2018

Futbalnet - III. DOXXbet trieda dospelí "B"- Prehľad zápasov a tabuľka - 2017/2018

Valné zhromaždenie ŠK Dolný Hričov - 16. marec 2018:

Výbor ŠK Dolný Hričov Vás srdečne pozýva na zasadnutie
Valného zhromaždenia ŠK Dolný Hričov
(výročitej členskej schôdze, ďalej len „schôdze“),
ktoré sa uskutoční
dňa 16. 03. 2018 o 20,00 hod..
Miesto zasadnutia - klubovňa ŠK Dolný Hričov v Športovom areáli
v Dolnom Hričove.
Účasť členov ŠK Dolný Hričov na schôdzi je nutná.
Prezentácia delegátov (členov) a zaplatenie členského na rok 2018 bude prebiehať od 19,00 hod..

Pozvánka na zasadnutie Valného zhromaždenia ŠK Dolný Hričov - 16.03.2018

Program zasadnutia Valného zrhomaždenia ŠK Dolný Hričov - 16.03.2018

Darovacia zmluva č. 01/2018:

Darovacia zmluva č. 01/2018 uzatvorená medzi spoločnosťou Suit-line, s. r. o. a Športovým klubom Dolný Hričov zo dňa 29.01.2018

ŠK Dolný Hričov od roku 2016

Výbor ŠK Dolný Hričov

Predseda: Ing. Peter Zelník
Podpredseda: Peter Rakučák
Tajomník: Denis Uhliarik
Člen: Ján Masný - tréner žiakov
Člen: Štefan Brežný - tréner mužov "A"
Člen: Štefan Kováčik
Člen: Anton Uhliarik

ŠK Dolný Hričov:

ŠK

ŠK

ŠK

ŠK

ŠK

ŠK Dolný Hričov do roku 2015

Predseda: Ing. Vladimír Sadloň
Podpredseda: Róbert Salášek
Tajomník: Juraj Lasička

ŠKhorný rad zľava:
Jozef Mužík - tréner, Andrej Kurota, Ján Turek, Juraj Lasička, Ivan Červenec, Anton Uhliarik, Štefan Adamus, Patrik Turek, Miroslav Gašper, Martin Rakučák, Roman Piecka, Martin Šipura, Peter Kalány, Ján Hrobárik - vedúci družstva
dolný rad zľava:
Ján Decký, Denis Uhliarik, Peter Zaduban, Ivan Lulák, Martin Sakala, Miroslav Zaduban, Adrián Sabo, Ján Masný
ležiaci:
Lukáš Klimo

 

Program zápasov v sezóne 2012 - 2013

V.  liga dorast – skupina A – ročník 2012/13

dátum                        čas                  miesto odohrania zápasu
___________________________________________________________________________

1. kolo             04.08.2012 (sobota)   o 16:30 hod.  ŠA Dolný Hričov /Dolný Hričov – Terchová

2. kolo             12.08.2012 (nedeľa)   o 14:00 hod.   Štiavnik / Štiavnik – Dolný Hričov

4. kolo             26.08.2012 (nedeľa)   o 13:30 hod.   Belá / Belá – Dolný Hričov

5. kolo             01.09.2012 (sobota)   o 15:30 hod.   ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Radoľa

6. kolo             08.09.2012 (sobota)   o 15:30 hod.  Zborov n. B. / Zborov n. B. – Dolný Hričov

8. kolo             23.09.2012 (nedeľa)   o 12:30 hod.   Strečno / Strečno – Dolný Hričov

9. kolo             29.09.2012 (sobota)   o 15:00 hod.   ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Podvysoká

10. kolo           07.10.2012 (nedeľa)   o 12:00 hod.   Stará Bystrica / Stará Bystrica – Dolný Hričov

11. kolo           13.10.2012 (sobota)   o 14:30 hod.   ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Raková

12. kolo           20.10.2012 (sobota)   o 14: 00 hod.  ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Kysucký Lieskovec

13. kolo           28.10.2012 (nedeľa)   o 11:30 hod.   Teplička nad Váhom / Teplička nad Váhom – Dolný Hričov

14. kolo           24.03.2013 (nedeľa)   o 12:30 hod.   Terchová/ Terchová – Dolný Hričov

15. kolo           30.03.2013 (sobota)   o 15:00 hod.   ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Štiavnik

16. kolo           07.04.2013 (nedeľa)   o 13:00 hod.   Dolná Tižina / Dolná Tižina – Dolný Hričov

17. kolo           13.04.2013 (sobota)   o 15:30 hod.   ŠA Dolný Hričov/ Dolný Hričov – Belá

18. kolo           20.04.2013 (sobota)   o 14:30 hod.   Radoľa / Radoľa – Dolný Hričov

19. kolo           27.04.2013 (sobota)    o 16:00 hod. ŠA Dolný Hričov/ Dolný Hričov – Zborov n. B.

20. kolo           05.05.2013 (nedeľa)   o 14:00 hod.   Čierne / Čierne – Dolný Hričov

21. kolo           11.05.2013 (sobota)   o 16:30 hod.   ŠA Dolný Hričov /Dolný Hričov – Strečno

22. kolo           19.05.2012 (nedeľa)   o 14:30 hod.   Podvysoká / Podvysoká – Dolný Hričov

23. kolo           25.05.2013 (sobota)   o 17:00 hod.    ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Stará Bystrica

24. kolo           02.06.2013 (nedeľa)   o 14:30 hod.   Raková/ Raková – Dolný Hričov

25. kolo           09.06.2013 (nedeľa)   o 14:30 hod.   Kysucký Lieskovec / Kysucký Lieskovec – Dolný Hričov

26. kolo           15.06.2013 (sobota)   o 17:00 hod.   ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Teplička nad Váhom

 

II. trieda dospelí – ročník 2012/13

 dátum             čas                  miesto odohrania zápasu
___________________________________________________________________________

1. kolo             05.08.2012 (nedeľa)   o 16:30 hod.    ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Podhorie

2. kolo             12.08.2012 (nedeľa)   o 16:30 hod.    Hlboké / Hlboké – Dolný Hričov

3. kolo             19.08.2012 (nedeľa)   o 16:00 hod.    Dolný Hričov / Dolný Hričov - Lietava

4. kolo             26.08.2012 (nedeľa)   o 16:00 hod.    Ďurčiná / Ďurčiná – Dolný Hričov

5. kolo             02.09.2012 (nedeľa)   o 15:30 hod.    ŠA Dolný Hričov/ Dolný Hričov – Veľké Rovné

6. kolo             09.09.2012 (nedeľa)   o 15:30 hod.    Súľov / Súľov – Dolný Hričov

7. kolo             16.09.2012 (nedeľa)   o 15:00 hod.    ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Bitarová

8. kolo             23.09.2012 (nedeľa)   o 15:00 hod.    Nededza / Nededza – Dolný Hričov

9. kolo             30.09.2012 (nedeľa)   o 15:00 hod.    ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Hôrky

10. kolo           07.10.2012 (nedeľa)   o 14:30 hod.    Kamenná Poruba / Kamenná Poruba – Dolný Hričov

11. kolo           14.10.2012 (nedeľa)   o 14:30 hod.    ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – K. Lúčka

12. kolo           21.10.2012 (nedeľa)   o 14: 00 hod.   ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Dlhé Pole

13. kolo           28.10.2012 (nedeľa)   o 14:00 hod.    Zádubnie / Zádubnie – Dolný Hričov

14. kolo           24.03.2013 (nedeľa)   o 15:00 hod.    Podhorie / Podhorie – Dolný Hričov

15. kolo           31.03.2013 (nedeľa)   o 15:00 hod.    ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Hlboké

16. kolo           07.04.2013 (nedeľa)   o 15:30 hod.    Lietava / Lietava  – Dolný Hričov

17. kolo           14.04.2013 (nedeľa)   o 15:30 hod.    ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Ďurčiná

18. kolo           21.04.2013 (nedeľa)   o 16:00 hod.    Veľké Rovné / Veľké Rovné – Dolný Hričov

19. kolo           28.04.2013 (nedeľa)    o 16:00 hod.   ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Súľov

20. kolo           05.05.2013 (nedeľa)   o 16:30 hod.    Bitarová / Bitarová – Dolný Hričov

21. kolo           12.05.2013 (nedeľa)   o 16:30 hod.    ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Nededza

22. kolo           19.05.2012 (nedeľa)   o 17:00 hod.    Hôrky / Hôrky – Dolný Hričov

23. kolo           26.05.2013 (nedeľa)   o 17:00 hod.     ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Kamenná Poruba

24. kolo           02.06.2013 (nedeľa)   o 17:00 hod.    K. Lúčka / K. Lúčka – Dolný Hričov

25. kolo           09.06.2013 (nedeľa)   o 17:00 hod.    Dlhé Pole / Dlhé Pole – Dolný Hričov

26. kolo           16.06.2013 (nedeľa)   o 17:00 hod.    ŠA Dolný Hričov / Dolný Hričov – Zádubnie

 

Program zápasov ŠKF ŽIRAFA Žilina,
ktoré sa odohrajú na športovom areáli v Dolnom Hričove
Ženy a žiačky jeseň 2012/2013 ___________________________________________________________________________

 dátum              deň      hod      zápas
_____________________________________________________________

15.08.2012      streda   15,00   Halíč – Žilina /1. kolo SP – 1. zápas/

25.08.2012      sobota  15,00   Žilina – Nové Zámky

01.09.2012      sobota  15,00   Žilina – Halíč /1. kolo SP – odveta/

12.09.2012      streda   15,00   Dunajská Lužná – Žilina

22.09.2012      sobota  15,00   Žilina – Šaľa

29.09.2012      sobota  15,00   Lady Team – Žilina

06.10.2012      sobota  15,00   Žilina – Selce

13.10.2012      sobota  15,00   Humenné – Žilina

27.10.2012      sobota  15,00   Žilina – Dúbravka

03.11.2012      sobota  15,00   T. Teplice – Žilina

10.11.2012      sobota  15,00   Slovan – Žilina

 

Poznámka:
Reprezentácia U – 17 /kvalifikácia na Slovensku/
Termín: 03. - 08.09.2012
Účastníci: Slovensko, Poľsko, Faerské Ostrovy, Španielsko
Reprezentácia U – 19 /kvalifikácia v Dánsku/
Termín: 20. – 25.10.2012
Účastníci: Slovensko, Moldavsko, Island, Dánsko

Začiatok jarnej časti je 23. marca 2013. Základná časť končí 11. mája 2013, 18. mája 2013 začína play off a súťaž končí
15. júna 2013.